Ömer Göktuğ - Yönetim Kurulu Başkanı
 

- 1953 Yılında İstanbul’da doğdu.

-İlk ve Orta tahsilini İstanbul’da yaptı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinde Hukuk eğitimi aldı. Üniversite yıllarında iş hayatına girdi.

- İnşaat,Sanayi yakıtı bayiliği,Tekstil ürünleri ticareti yaptı.

- 1979 yılında BURSANTEKS firması ile Tekstil ve ev gereçleri toptan-perakende pazarlama işine girdi.

- 1982 yılında Tekstil alanındaki ilk Sanayi yatırımı olan GÖKTUĞ BRODE A.Ş.’yi kurdu. Brodeli ev tekstili üretim ve iç- dış satım işleri yaptı.

- 1989’da GÖKTUĞ TEKSTİL A.Ş. ile ikinci sanayi yatırımını yaptı. İplik büküm-dokuma-brode-konfeksiyon entegrasyonlu olarak Tekstil sektöründeki yatırımları geliştirdi.

- 1990 yılında GÖKTUĞ İNŞAAT A.Ş.’yi kurdu. Arazi derleme,proje geliştirme,inşaat alanlarında özgün projeler geliştirerek hayata geçirdi.

- 1992’de GÖKTUĞ YAYINCILIK A.Ş. ve GÖKTUĞ HABER AJANSI L.T.D. kuruluşları ile medya sektörüne girdi.

Mehmet Emin Göktuğ - Yönetim Kurulu Başkan Vekili
 

1948 yılında İstanbul'da doğdu. İlk okul müdürü olan babasının yurtiçi ve özellikle yurtdışındaki eğitiminde çok değerli, ileri görüşlü katkıları olmuştur. İlkokul ve ortaokulu Beşiktaş-Ortaköy'de, liseyi PERTEVNİYAL LİSESİ'nde bitirdi. 1971 yılında İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ Makina Fakültesi, Tekstil Makinaları disiplininden Yüksek Mühendis olarak mezun oldu. Mezuniyet tezi, mekiksiz dokuma makinalarının Türkiye ekonomik konjektürüne uygunluğunun ve bu konudaki yatırım olanaklarının araştırılmasını kapsamaktadır.

1973 yılında Amerika Birleşik Devletleri'nin Washington D.C. kentinde lisan öğrenimini tamamlayıp Texas eyaletine yerleşti.

Texas, Dallas Üniversitesi bünyesinde MANAGEMENT LABORATORIES OF AMERICA, Inc. adlı kuruluşun Araştırma Geliştirme Merkezi‘nde (RESEARCH AND DEVELOPMENT CENTER) öğrenim ve araştırma çalışmalarına başladı. Burada gösterdiği üstün başarı sonucunda kazandığı karşılıksız tam burs (Academic Merit-based full tuition scholarship) ile THE UNIVERSITY OF DALLAS-TX, BRANIFF GRADUATE SCHOOL OF MANAGEMENT'da Master öğrenimine başladı. Bu üniversitede Endüstri Yönetimi (INDUSTRIAL ADMINISTRATION) Master'ını 1976 yılında tamamladı. Master çalışmasını şu iki temel konu oluşturmaktadır:

- Yatırım projelerinin efektif planlanması (Effective Planning of Investment Projects)
- Bilgisayar destekli iş idareciliği sistemleri (Computerized Business Management Systems)

Dallas Üniversitesi ve MANAGEMENT LABORATORIES AMERICA, Inc. tarafından Amerika'daki sanayi kuruluşlarına yapılan araştırma geliştirme projelerinde, proje yöneticisi (Project Superviser) olarak hizmet verdi.

Türkiye'ye kesin dönüş yapmasını takiben, KOÇ HOLDING’in Italyan FIAT ile kurdugu ortaklığından olusan otomotiv grubunda çalışmaya başladı. Bilgi İşlem Merkezi Müdürü olarak işe başladi ve yaklaşık dört yıl görev yaptı. Bu süre içerisinde otomotiv yedek parça stoklarının kontrol edilmesi için online sistemlerin ilk uygulamasını bankalardan çok önce OWD (Online Wholesale Distribution Systems) adlı Amerika Birleşik Devletleri‘nde kullanılan bilgisayar ile yönetim ve pazarlama sistemini ülkemiz şartlarına uyarlayıp kullanıma soktu.

24 Ocak 1980 ekonomik kararlarının açıklanması ile KOÇ GRUBU'ndaki görevinden derhal ayrılarak iş hayatına atıldı.

Dış ticaretten tekstile, oradan inşaat ve eğlence (family entertainment) sektörüne ve nihayet FLASH TV ile yayıncılık ve medya sektörlerine yayılan kuruluşları bünyesinde toplayan GOKTUG GRUBU'nun patron yöneticisi oldu.

Mehmet Göktuğ evli ve iki çocuk babasıdır. Oğlu, Cleveland, Baldwin Wallace University, İş İdareciliği ve Pazarlama Yönetimi (Business Administration - Marketing / Management) bölümü 2005 yılı mezunudur. Kızı ise Cleveland, Case Western Reserve University 2008 yılı Biyomedikal Mühendisliği mezunu olup, yüksek lisansını (Master of Science) North Carolina eyaletinde Duke University’de tamamlamıştir. 2010 yılında St. Jude Children's Research Hospital, Araştırma Teknolojileri (drug discovery research) Grubu'nda çalışmaya başlamıştır. Mayıs 2016 dan itibaren Massachusetts eyaletinde AbbVie [Abbott Laboratories] de Otomasyon Sistemleri Mühendisi olarak görev yapmaktadır.
----------------------------------------------------------------------------

Şenay Şenol - Genel Yayın Yönetmeni
 

   1961 yılında Bursa’da doğdu. İlk,orta ve lise öğrenimini Bursa Kız Lisesi’nde yaptı. Lise yıllarından itibaren sosyal aktiviteler içinde etkin roller alan Şenol, bu yıllarda başladığı Halk Oyunları, Türk Halk Müziği ve Sanat Müziği korolarında korist ve solist olarak yer aldığı faaliyetlerini, yüksek öğrenimi süresince de sürdürdü.

   1984 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi “Kamu Yönetimi”bölümünden mezun oldu. Bursa Belediye Konservatuarı’nda Klasik Türk Müziği eğitimi de alan Şenay Şenol, aynı zamanda üniversite korosunda korist ve solist olarak görev aldı.

   1986 yılında aynı fakültenin Siyaset Ana Bilim Dalı’nda yüksek lisansını tamamladı.

   1986-1991 yılları arasında Bursa Olay Gazetesi’nde çalıştı. Bu gazetede TV sayfası yöneticisi, magazin ve reklam müdürü olarak görev aldı.

   Şenol, aynı zamanda Türkiye’nin ilk “TV eleştirmenlerinden” biridir.

   1992 yılından bu yana, Türkiye’nin en çok izlenen ilk on televizyon kanalı arasında bulunan ve ulusal yayın kuruluşlarından biri olan Flash TV’de, kuruluşundan itibaren çeşitli kademelerde görev alan Şenay Şenol, 1998 yılından beri kanalın Genel Yayın Yönetmenliği’ni yürütmektedir. Aynı zamanda çeşitli TV yapımlarına imza atan ve sunuculuğunu üstlenen Şenol, diğer görevlerinin yanı sıra, her bölümünde farklı bir yörenin kültürel ve folklorik özelliklerini yansıtan “Mozaik” adlı programın sunuculuğunu da yaptı.

Hazırladığı ve sunduğu programlarda toplumsal bilinçlenmeyi, kadın ve çocuk sağlığını, kültür ve müzikteki yozlaşmaya tepkiyi ön planda tutan Şenay Şenol’un Flash TV ‘de bugüne kadar yayınlanan program başlıkları şunlar:

   “Flash Kadın”, “Test Başlıyor”, “Günün Yemeği”, “Kadın ve Çocuk Sağlığı”, “Hukuk ve Ben”,“Dolapta Ne var?”,”Püf Noktası”,“Günün İçinden Merhaba”, “Akşamdan Akşama”, “Helezon”, “Tele Kare”, “Türkülerimiz”...

Nezahat Öksüz - Muhasebe Müdürü
 

GÖKTUĞ ELEKTRONİK YAYINCILIK VE FLASH TV
MUHASEBE MÜDÜRÜ

   24.07.1961 yılında Sivas’ta doğdu.
   İlk ve orta öğrenimini Bursa Atatürk Lisesi’nde, Üniversite eğitimini Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’nde tamamladı.

   Cumhuriyet Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İşletme Muhasebe Bölümü’nden mezun olup, mesleki kariyeri sırasıyla; 1987-1995 yıllarına Hotel Almira Bursa Muhasebe Müdürü olarak, 1995-1997 yıllarında Tora Ambalaj Bursa Muhasebe ve Finans Müdürü olarak, 1997-1997 yıllarında Aytek Alman Yay-Teknik’te Mali İşler Koordinatörü olarak, 1998 yılından itibaren Göktuğ Elektronik Yayıncılık (Flash TV) Muhasebe Müdürü olarak devam etmektedir.

   Anonim ve Limited Şirketlerin tüm mevzuatına hakim olup, 15 yıllık deneyimine Genel Muhasebe, Maliyet Muhasebesi, İthalat-İhracat ve Şirketlerin İdari, mali ve finansal işleyiş konularına hakimdir.
Evli ve 2 çocuk annesidir.

Hüseyin Erüst - Teknik Koordinatör
 

1964 Elazığ doğumlu olup ilk ve orta öğrenimini Elazığ Ataturk okulunda, lise öğrenimini Elazığ lisesinde tamamladı. 1987 yılında Uludağ Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği Bölümünden mezun oldu.1987 yılında Türk Telekomda Radyolink mühendisi olarak çalışmaya başladı.Uzak Mesafe Sistemleri grup başmühendisliği görevinde bulundu.1996 yılında Türk Telekomdaki görevinden ayrıldı.1996 yılında Göktuğ şirketler gurubuna bağlı Flashtv de Yayın Ağı Koordinatörü olarak göreve başladı.1999 yılında Teknik Koordinatörlük görevine getirildi.2000-2002 yılları arasında gurup bünyesindeki Göktuğ Eğlence Merkezi Genel Müdürlük görevini yürüttü.Halen Flashtv Teknik Koordinatör görevini sürdürmekte olup ,evli ve iki çocuk babasıdır.

Abdul Hadi Karaoğlu - Teknik Müdür
 

1971 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde dünyaya geldi. İlkokul ve ortaokulu Çayeli’nde tamamladı. İstanbul İmam Hatip Lisesi’nden 1989 yılında mezun oldu. Üniversite eğitimini Karadeniz Teknik Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünde 1994 yılında tamamladı. 1995 yılında Flash TV bünyesine katıldı. Ulusal TV yayınları Vericiler Müdürü olarak başladığı çalışma hayatına Flash TV yayın sistemleri Teknik Müdürü olarak halen devam etmektedir. Ayrıca Flash TV İzleyici Temsilcisi’dir.2013 Yılında Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde açılan sınavda başarılı olarak önce C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı daha sonra 2014 yılında A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı olmuştur. Evli ve iki erkek çocuk babasıdır.