Ekranların usta ve tecrübeli ismi Yılmaz Tunca ile Gerçek Gündem haftaiçi saat 07:00'da canlı yayınla ekranlara geliyor.

En uzun soluklu haber programlardan birisi olan Gerçek Gündem, Yılmaz Tunca'nın kendine has bilgi birikimi ve gazetecilik tecrübelerinden süzülerek ortaya çıkan bir haber/yorum program.

Gazete manşetleri, detay haberler, farklı yaklaşımlar, köşe yazarları, köşe yazıları, derinlemesine analiz, dünden bugüne yaşananlar, değişenler ve daha pek çok başlığın yer aldığı Gerçek Gündem haftaiçi saat 07:00'de canlı yayınla ekrana geliyor.

Zaman zaman konukların da yer aldığı Gerçek Gündemi diğer sabah haber programlarında farklı kılan en özenmli özelliği sakin, soğukkanlı, bilgi veren sunum ve içeriğinde yatıyor.

Yılmaz Tunca Kimdir?

Kurulduğundan bu yana Flash TV'de görev yapan Yılmaz Tunca önce Flash TV'nin Bursa merkezinde çalıştı. Çeşitli programlar hazırlayan Yılmaz Tunca daha sonra Flash TV Ankara Temsilcisi görevine atandı. Halen aynı görevi sürdüren Yılmaz Tunca, Türkiye'de çok ses getiren aralarında Düşünce KampıGerçek GündemErhan Göksel'le birlikte hazırlayıp sunduğu program, "Cübbeli" olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü ile yaptığı programlarla sık sık gündeme geldi. Tunca, donanımlı ve düzeyli sunuculuğun örnek isimleri arasındadır. Yılmaz Tunca, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Yılmaz Tunca bir süre ara verdiği Gerçek Gündem programına 2012 yılı Eylül ayında yeniden başladı. Aynı zamanda Flash TV Ankara Temsilcisi olan Yılmaz Tunca Gerçek Gündem programıyla haftaiçi 07:05 - 09:10 arası Flash TV'de, canlı.

Yılmaz Tunca hakkında web sayfası