Neredeyse çocuk denecek yaşta mesleğe başlayan Gökhan Taşkın Flash TV'nin kurulduğu yıldan bu yana ekranlarda. Babadan haberci olan Gökhan Taşkın kendine has sunumu ve yorumlarıyla ekranların en uzun soluklu haber programı olan Gece Hattı ile rekorlara imza atıyor.

Siyasetten, sokağa, sıcak haberden konuğa kadar çok geniş bir yelpazeye sahip Gece Hattı'nda olay anında yerinden sıcak 3G bağlantılara da başvuran Gökhan Taşkın akşamdan sabaha gelişmelerin yanı sıra tüm son dakika gelişmelerini aktarması nedeniyle ençok izlenenler arasında yer alıyor.

Haftaiçin saat 23:00'de canlı yayınla ekrana gelen Gece Hattı'nda zaman zaman stüüdyoya davet ediilen canlı yayın konujları ve telefon bağlantılarıylagelişmeller derinlemesine ele alınıyor.

Gökhan Taşkın Kimdir?

İstanbul’da doğmuştur. Babası gazetecidir. 5 yaşından beri hayatı hep gazete koridorlarında geçti. Çok küçük yaşlardan itibaren gazetede ufak tefek haberlere koştururken, radyoculuk serüveni başladı. Radyoda haberleri yazmakla görevliyken spiker aranıyordu ve denedi spiker oldu.

Televizyon hayatı, önceleri Magic BOX’da seslendirme yaparak başladı, sonra 1993 yılında Flash TV’de çalışmaya başladı. O günden beri de Flash TV’de olan Gökhan Taşkın halen Gece Hattı programını hazırlayıp sunuyor.