Ekranların usta ve tecrübeli ismi Yalçın Çakır'la Flash Tv Ana Haber Bülteni haftaiçi canlı yayınla ekranlara geliyor.

Genç, dinamik, profesyonel bir haber ekibinin hazırladığı haberlerde ilkemiz gerçekten tarafsız, bağımsız haberler üretmek ve yanıt hakkına saygıdır.

Araştırmacı ve soruşturmacı bir mantıkla izleyenlerden gelen ihbarların da ciddi bir şekillde değerlendirildiği Flash Haber masasında üretilen özel ve özelleştirilmiş haberler haftaiçi Yalçın Çakır'ın sunumuyla ekrana getiriliyor.

Vatandaşın eğitimi, geleceği, sağlığı, ekonomisini ilgilendiren haberler başta olmak üzere siyaset, politika arenası ve düünyadan haberler de uzman editör muhabirlerce hazırlanıyor

Yalçın Çakır Kimdir?

1961 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Yalçın Çakır, gazetecilik mesleğine 15 yaşında başladı. Hürriyet, Miilliyet, Cumhuriyet gazetelerinde çeşitli görevlerde bulunduktan sonra yurtdışı haber ajansları ve televizyonlarına haber belgeselleri hazırladı ve çeşitli televizyon kanalları ile yapım şirketlerinde görev aldı. 1992 yılında Flash TV'de göreve başlayan Yalçın Çakır sunuculuk, muhabirlik, ediörlük, yapımcılık, jüri üyeliği vb... görevler üstlendi. Uzun yıllar realty programlar hazırlayıp sunan Yalçın Çakır, 2013 yılı Eylül ayından bu yana Flash TV Ana Haber Bülteni'ni sunuyor.

1 çocuk babası olan Yalçın Çakır'ın Bu Daha Başlangıç adlı bir de kitabı yayımlandı. Köşe yazarlığı ve profesyonel haber fotoğrafcılığı da yapan Yalçın Çakır'ın web siteleri;

www.yalcincakir.com.tr

www.yalcincakirphotography.com